CLICK-PRIME-45A DP Switch
Brand
SKU: HIR90658
Brand: Click
Seller: HIP- RPLE
Tk 562
Tk 750
Tk 750
25% OFF
CLICK-PRIME-45A DP Switch
Specifications
  • Made by pure copper material
  • Silver tip contact
  • Made by FR PC material
  • 50000+ ON/OFF capacity
Technical Specifications
Rating: 45A
Volt: 250V
Frequency: 50Hz