Gigabyte GP-UD750GM 750W 80 Plus Gold Power Supply
Category: Food Container
SKU: JACO713289
Tk 9,823
Tk 10,700
8% OFF
  • 80 PLUS Gold Certified
  • Fully Modular PSU
  • 750 WATT Maximum Power
  • 60-50Hz Input Frequency Range
  • 3 Years Warranty
Specifications:
Brand: Gigabyte
Model: UD750GM
Certification: 80 PLUS Gold
Fan Size: 1β€Ž20mm Hydraulic Bearing ( HYB ) fan
Modular Type: Fully Modular
Total Power: 750Watts
Main Power: ATX/MB 20+4 Pin x 1 : 610mm*1
CPU: CPU/EPS 4+4 Pin x 2 : 600mm*2
PCI-E: PCI-e 6+2 Pin x 4 : 600mm+150mm*2
SATA: SATA x 8 : 600mm+150mm+150mm+150mm*2
Floppy: 4 Pin Peripheral x 3+4-Pin floppy x 1 : 500mm+120mm+120mm+150mm*1
Warranty: 3 Years