Samsung 43U8000F 43" Crystal UHD 4K Smart TV
Brand
Category: Smart TV
SKU: TVH43157
Brand: Samsung
Seller: TV HUT
Tk 43,290
Tk 49,900
13% OFF
  • Model: 43U8000F
  • Display: 43" 4K (3,840 x 2,160), 50Hz,HDR 10+
  • Picture Engine: Crystal Processor 4K, 4K Upscaling
  • Speakers: 2x 20W RMS, Adaptive Sound