Uniview UNV IPC2124LE-ADF40KM-G 4MP 50m & 4mm IP Camera( White )
SKU: JACO714875
Tk 5,289
Tk 6,000
12% OFF
Specification:
Brand: Uniview
Model: IPC2124LE-ADF40KM-G
Casing: Metal
Camera Type: Bullet
Image Sensor: 1/3", progressive scan, CMOS sensor
Effective Pixels: 4.0 megapixel
IR Distance: Smart IR, Up to 50m (164ft) IR range
Focal Length: 4.0mm@F1.6
Angle of View: 79.7° x 41.6° x 98.0°
Day/Night: IR-cut filter with auto switch (ICR)
Video Compression: Ultra 265, H.265, H.264
Network Interface: 10/100M Base-TX Ethernet
Storage: 256GB
Power Supply: DC 12V±25%
Dimensions: 191.3×72.6×70.9mm